• Titulinis
  • Akcija „Prisiskink šilauogių pats"

Kiekvienais metais organizuojame akciją "PRISISKINK ŠILAUOGIŲ PATS". Akcijos metu galima atvykti į mūsų šilauogyną, prisiskinti ir nusipirkti šilauogių. Prieš einant skintis uogų mes pasversime jūsų pintinę, kibirą ar kokią kitą tarą (galima nusipirkti ir vietoje) ir suteiksime jums numerį. Prisiskynus šilauogių, pasversime uogas ir paskaičiuosime kilogramo kainą. Jeigu neturite laiko skintis, galima nusipirkti vietoje. Šviežias uogas parduodame mediniuose krepšeliuose. Kaip pasiekti Dargužius vykstant iš Vilniaus? Važuoti reikia keliu A4 Vilnius-Varėna-Druskininkai. Už Pirčiupio, pravažiavus apie 7 km, sukti į dešinę, į Dargužių kaimą - matysite ženklą. Važiuoti reikia tiesiai, per visą kaimą. Kaimo gale, kur stovi ženklas, rodantis Dargužių pabaigą,  pamatysite nuorodas į šilauogyną - sukite į dešinę. Esame už kelių šimtų metrų. Mus galima rasti adresu: Šilo g. 1, Dargužių kaimas, Varėnos rajonas, tel.: 8-614 02 154.

Tai - malonus laiko praleidimo būdas, norintiems pabūti gamtoje, atitrūkti nuo miesto šurmulio. Esame šalia miško, netoli teka Merkio upė. Tai - būdas medituoti, pamirštant visus rūpesčius, pramoga visai šeimai. Galima prisiskinti uogų visai žiemai, užšaldant šilauoges šaldiklyje. Aplinka puikiai sutvarkyta, suteikianti malonių emocijų kiekvienam čia apsilankiusiam. Uogos - vertingos sveikatai,  šilauogių nauda seniai įrodyta moksliniais tyrimais.

Į šilauogyną norisi sugrįžti ir vėl! Šilauogių veislės - saldžios, visų vertinamos. Kiekvienas gali pas mus atvykti ir prisikinti uogų - skanu valgyti, o kartu  - ir sveika. Visi esate laukiami vasarą, maždaug nuo liepos vidurio. Akcija gali tęstis iki rudens arba ilgiau, priklausomai nuo sezono. Iš anksto registruotis nebūtina - tiesiog atvykite.

Sezono metu taip pat prekiaujame ŠILAUOGĖMIS:

Daugeliškio g. 11-7, Vilnius, tel.: +370 5 2652585. Prie "Žalgirio" odontologijos klinikos, "Maximos" prekybos centro, Vilniaus turgaus.

Jaunystės g. 180, Vilnius, tel.: 8-614 02 152.  Važiuojant keliu Vilnius-Varėna-Druskininkai, sukti Trakų Vokės sankryžoje į kairę, važiuoti pro Daniliškes, visada tiesiai. Taip pat, važiuojant kitu maršrutu, galima atvykti per Pagirius arba Vaidotus

Darbo laikas: žiūrėti


Kokybė
Pagaminta Lietuvoje
Patirtis - 33 metai
Patariame visais klausimais
Patogus atsiskaitymas
Internetu
Greitas pristatymas
LP EXPRESS kurjeriu, per 1-3 darbo dienas